Feza Düğün Salonu

"En iyi organizasyonlar; en iyi salonlarda ve en kaliteli hizmetlerle mümkündür."

Feza Düğün Salonları 2009 yılında kurucusu, Mehmet TANRISEVER tarafından hizmetinize açılmıştır. Daha öncesinde, 17 sene boyunca, Feza Sineması ve Kültür Merkezi olarak faaliyet gösteren mekanımız, vizyondaki olan sinema filmlerini yayınlamıştır.

Düğün, Nişan, Sünnet, Kına Gecesi, İş Toplantısı, Genel Kurul Toplantısı, Kongre, Mezuniyet, Kahvaltı, Konser, Konferans, Seminer, Kermes, İftar Yemeği, Özel gün ve Doğum günü kutlamaları gibi organizasyonlarda hizmetinizde olan mekanımız, modern dekorasyonuyla beğeninizi kazanacaktır.

Profesyonel renkli led, neon, gün ışığı  ve dijital ışıklandırma sistemi ile tatlı ve romantik bir atmosfer yakalayacağınız organizasyonlarınızda, profesyonel ses sistemi ve konser düzeneği ile dileğinize göre Canlı performanslar; Türk Sanat Müziği, Tasavvuf Musikisi, Türk Halk Müziği, DJ programları ile hayalini kurduğunuz organizasyonlarda hizmetinizdeyiz.


Kendi mutfağımızda, hijyen ve temizlik koşulları dahilinde, titizlikle hazırladığımız zengin mönümüz ile organizasyonlarınızda misafirlerinizin takdirlerini alacaksınız.

Burada kendinizi özel hissedeceksiniz...


Salonlarımız

  • Toplam 800 kişilik kapasite
  • 300 kişi üst salon - 500 kişi ana salon
  • Birlikte ve ayrı ayrı kullanım imkanı
  • Geniş oyun pist alanı ve yüksek sahne
  • Sinevizyon ve Ses Sitemi

Çocuklara Özel Sinema

Çocuklara özel sinema salonumuzda birbirinden güzel çizgi filmlerimiz ile yavrularımız da bu özel günü neşe içerisinde geçirecekler.